+38 (067) 408 42 81
  +38 (093) 833 38 37
  +38 (093) 408 42 81
     
с 08:00 до 22:00 пн-пт+38 (067) 408 42 81
+38 (093) 833 38 37
+38 (093) 408 42 81

 

Заказать обратный звонок

Рідкокристалічний кришталик може відмінити окуляри для читання.

Дослідник з Університету Лідса розробляє новий кришталик ока, зроблений з матеріалу, створеного для смартфонів та екранів телевізорів, який міг би відновити зір у літніх людей.


Девеш Містрі, аспірант Школи фізики і астрономії, в даний час працює з рідким кристалом, щоб створити по-справжньому регульований штучний кришталик. Він каже: «Коли ми стаємо старше, кришталики в наших очах ущільнюються, коли м'язи в оці скорочуються, вони більше не можуть формувати кришталик таким чином, щоб близькі об'єкти опинилися у фокусі. За допомогою рідких кристалів, які краще відомі нам, як матеріал, який застосовується в екранах телевізорів і смартфонів, кришталики будуть регулюватися і фокусуватися автоматично, в залежності від руху очних м'язів ».


Використовуючи ці рідкокристалічні матеріали, дослідження Девеша є розробкою синтетичної заміни нефункціонуючого кришталика ока - нового покоління інтраокулярних лінз.


«Рідкі кристали є дуже недооціненим різновидом матерії, - сказав Девеш в інтерв'ю газеті The Times. - Вони займають положення між кристалічними речовинами і рідинами. Рідкі кристали мають впорядковану структуру, як кристал, але вони також можуть текти, як рідина, і реагувати на подразники».


Дослідження Девеша грунтуються на розробці його співробітниками прототипу контактної лінзи з електрично керованим фокусуванням за допомогою рідких кристалів.


Перші комерційно доступні рідкокристалічні кришталики можуть з'явитися у продажу через 6-10 років.

Матеріал взято тут http://miroft.org.ua/news.html та перекладено))Последние новостиВсе новости >>
Офтальмологічна новинка - контактні лінзи Рegavision
На ринку України з'явилася офтальмологічна новинка - контактні лінзи Рegavision. Виробник, що представляє цей продукт, компанія Аquamax.
Скидки до конца ноября в связи с открытием!
В связи с открытием нашего интернет-магазина "Вита Оптика" мы дарим каждому покупателю скидку в размере 5% от заявленной стоимости товара. Данная Акция продлится до конца октября 2016 года.
Чем хороши однодневные контактные линзы
Так что же хорошего в однодневных контактных линзах?
Что такое пресбиопия?
Пресбиопия – это естественное состояние, при котором зрение вблизи становится нечетким, становится сложно сфокусироваться при такой деятельности, как чтение, использование мобильного телефона или при работе за компьютером.
Бифокальные и мультифокальные контактные линзы
Бифокальные и мультифокальные контактные линзы предназначены для людей, у которых развивается пресбиопия или, проще говоря, возрастная дальнозоркость.