+38 (067) 408 42 81
  +38 (093) 833 38 37
  +38 (093) 408 42 81
     
с 08:00 до 22:00 пн-пт+38 (067) 408 42 81
+38 (093) 833 38 37
+38 (093) 408 42 81

 

Заказать обратный звонок

На ринку України з'явилася офтальмологічна новинка - контактні лінзи Рegavision. Виробник, що представляє цей продукт, компанія Аquamax.

За офіційними даними, проект Pegavision створений в 2009 році всесвітньо відомими компаніями "Pegatron" і "Kinsus". "Pegatron" - однин з провідних розробників і виробників товарів сфери інформаційних технологій, ця компанія входить до складу "Asus Group". Pegavision використовує ресурси " Pegatron" для виробництва високотехнологічної офтальмологічної продукції, підтримуючи імідж материнської компанії.

Виробництво "Pegavision" повністю автоматизоване - від подання сировини до готової контактної лінзи із стабільно відмінною якістю. За недовгий термін продукція Aquamax була запущена на ключових світових ринках в Європі, Китаї, Японії, Канаді, США та в інших країнах світу.

Контактні лінзи Pegavision комфорт класу Аquamax виробляються на сучасному устаткуванні з використанням новітніх технологій і власних розробок та мають ряд переваг: надтонкий дизайн краю лінз; ефективне блокування уф-а і уф-б променів; збільшена оптична зона для розширення поля зору; асферичний дизайн лінз з технологією контролю оптичної аберації; антибактерійна властивість лінз скорочує накопичення протеїнових відкладень; - нано-біоматеріали і зволожуючі компоненти сприяють збереженню тривалої зволоженості лінз.

Компанія випускає лінзи практично на будь-який смак - від традиційних до одноденних найтонших біосумісних лінз. Є в їх лінійці і квартальні, і двотижневі лінзи.

Ми сподіваємось, що скоро лінзи Рegavision з'являться і на сторінках нашого інтернет-магазину.Последние новостиВсе новости >>
Рідкокристалічний кришталик може замінити окуляри для читання.
Рідкокристалічний кришталик може відмінити окуляри для читання. Дослідник з Університету Лідса розробляє новий кришталик ока, зроблений з матеріалу, створеного для смартфонів та екранів телевізорів, який міг би відновити зір у літніх людей.
Скидки до конца ноября в связи с открытием!
В связи с открытием нашего интернет-магазина "Вита Оптика" мы дарим каждому покупателю скидку в размере 5% от заявленной стоимости товара. Данная Акция продлится до конца октября 2016 года.
Чем хороши однодневные контактные линзы
Так что же хорошего в однодневных контактных линзах?
Что такое пресбиопия?
Пресбиопия – это естественное состояние, при котором зрение вблизи становится нечетким, становится сложно сфокусироваться при такой деятельности, как чтение, использование мобильного телефона или при работе за компьютером.
Бифокальные и мультифокальные контактные линзы
Бифокальные и мультифокальные контактные линзы предназначены для людей, у которых развивается пресбиопия или, проще говоря, возрастная дальнозоркость.